horni_menu

412 01 Litoměřice
dhojdova@vinarsky-klub.cz

Nabídka služeb Vinařského klubu

Vinařský klub je ideálním místem pro Vaše oslavy v kruhu rodinném, s přáteli, či firemním kolektivem. Rádi Vám uspořádáme oslavu na kterou nezapomenete - samozřejmostí je příprava jídel dle Vašeho přání ve formě rautového stolu, či výběrem z několika hlavních jídel. Nabízíme též možnost řízené degustace žernoseckých vín s odborným výkladem. Pohled do klubu

V případě zájmu je Vinařský klub vybaven velkoplošnou projekcí k projekci Vašich prezentací, rodinných fotografií, či videí. Celý prostor Vinařského klubu je plně klimatizovaný. Vinařský klub disponuje celkem 45 místy k sezení a možností posezení u krbu, či v létě na zahrádce, která disponuje 20 místy. Samozřejmostí je široká nabídka žernoseckých vín a ostatních alkoholických i nealkoholických nápojů.

Herna

K dipozici je kulečníková místnost, která je oddělena od vinárny. V herně se nachází dva kulečníkové stoly (karambol a biliard), šipky a stolní fotbal.